Folia bąbelkowa do przykrycia mebli ogrodowych? To ekonomiczny i funkcjonalny sposób na ochronę mebli przed działaniem czynników zewnętrznych. Najczęściej sięgamy po specjalne pokrowce. Nie zawsze jednak znajdujemy te, które spełniają nasze oczekiwania. Poza tym wielokrotnie po rozpakowywaniu paczek pozostaje nam sporo folii bąbelkowej. Zamiast ją wyrzucać, można dla niej znaleźć zastosowanie w ogrodzie.

Folia bąbelkowa do przykrycia mebli i innych sprzętów w ogrodzie

Dzięki folii bąbelkowej można zabezpieczyć meble ogrodowe, narzędzia, akcesoria, dekoracje. Wszystko to, co nie powinno być narażone na działanie czynników atmosferycznych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. To alternatywa dla stosowania typowych pokrowców czy kupowania specjalnych plandek. Folia bąbelkowa do przykrycia sprawdza się bardzo dobrze, a do tego gwarantuje ekonomię zakupu, bo kosztuje niewiele.

Świetnie chroni przed wilgocią, opadami, wiatrem, zabrudzeniami. Jeśli zostaną nią okryte meble, z powodzeniem przetrwają trudny sezon jesienno-zimowy. Nie stracą na swojej barwie, a materiały, z których są wykonane, zachowają posiadane właściwości.

Folia z pęcherzykami wypełnionymi powietrzem jest lekka i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Można jej używać przez kolejne lata, o ile nie najdzie nas chęć, by „wystrzelać” wszystkie bąbelki. Swoje zastosowanie znajduje nie tylko do okrywania mebli i ogrodowych sprzętów. Równie dobrze może zostać podłożona pod materac, by uchronić przed zimną ziemią, ale i zapewnić większy komfort leżenia.

Łatwe przechowywanie

Folia bąbelkowa do przykrycia dowolnych elementów wyposażenia ogrodu jest w stanie sprawić, że w piwnicy, na strychu czy garażu, gdzie zostają schowane rzeczy, uzyskuje się więcej wolnego miejsca. Jak to wygląda? Na krzesłach, stole czy leżaku, które zostają w ten sposób okryte, można ułożyć inne produkty, nawet zapakowane kartonowe pudełka.

Pęcherzykowa folia amortyzuje wstrząsy, zabezpiecza nie tylko przed pogodą czy zabrudzeniami, ale i znosi niemałe obciążenia. Jeśli dotąd na szklanym blacie stolika nie było nic układane z obawy przed potłuczeniem, folia bąbelkowa do przykrycia jest w stanie to zmienić.

W arkuszach i w rolce

Jest to akcesorium, które można zakupić w arkuszach o określonych rozmiarach lub w rolce. Ta ostatnia opcja sprawdza się wtedy, gdy do zabezpieczenia są nie tylko meble, ale i sporo innych rzeczy. Zakup rolki to oszczędność, a także gwarancja, że podczas okrywania kolejnych rzeczy, nie skończy się nagle arkusz.

W sezonie letnim wystarczy folię bąbelkową zdjąć, zwinąć lub złożyć i gotowe! Meble, sprzęty, narzędzia i akcesoria, a nawet maszyny, jak kosiarka czy podkaszarka, idą w ruch. Nie są zabrudzone, zakurzone. Wilgoć wreszcie przestała wyrządzać im szkodę. Wraz z końcem lata wyposażenie ogrodu znów ląduje w swoim dawnym, suchym miejscu, a folia bąbelkowa do przykrycia udowadnia, że nie ma sobie równych! Prosto, niedrogo, efektywnie. O to chodzi w zabezpieczaniu na czas zimy.

Ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge